Stawanie na nie swoim miejscu postojowym

Forum mieszkańców Grzegórzecka 77. Dla wszystkich którzy mieszkają w nowo wybudowanych budynkach Grzegórzecka 77.
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
salesperson
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 19, 2015 9:17 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Stawanie na nie swoim miejscu postojowym

Post autor: salesperson » wt lut 21, 2017 3:12 pm

Witajcie,

nie wiem czy to nagminne ale dziś niestety musiałem stanąć na miejscu nie swoim w parkingu ponieważ moje było zajęte a na zewnątrz miejsca zupełnie nie było, przepraszam oczywiście osobę na miejscu której stanąłem na chwilę ale problem może się pojawiać, czy też wam się już to zdarzyło?
Jest bardzo mało miejsca przy budynkach 79E i F i przyszłościowo może być ogromny problem z parkowanie,

Boguslaw28
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 17, 2018 1:56 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stawanie na nie swoim miejscu postojowym

Post autor: Boguslaw28 » czw maja 17, 2018 1:57 pm

Miło, że napisałeś, wiem jak to potrafi zdenerwować :)

ODPOWIEDZ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości